Athens Center Apartment With Private Jacuzzi

  • 32 μ²

Το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi 32 τ.μ. Απέχει 2 χλμ. από την Ακρόπολη και σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από τον Ναό του Ολυμπίου Διός. Το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 2 άτομα.

Αυτό το διαμέρισμα έχει θέα στην πόλη, και παρέχει μπαλκόνι και βεράντα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Οι ταξιδιώτες που διαμένουν σ' αυτό το κατάλυμα θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες. Επίσης, έχει μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Οι παροχές όπως τζακούζι συμβάλλουν στην πιο ευχάριστη διαμονή.

Το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 2,1 χλμ. από το Βυζαντινό και Χριστιανικό Μουσείο, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία, σχεδόν 10 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Λαρίσης. Η Ακρόπολη Αθηνών απέχει επίσης 2,2 χλμ. από αυτό το κατάλυμα. Ο σταθμός λεωφορείων Ipeirou βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Athens Center Apartment With Private Jacuzzi
Σπιτι στο κέντρο της Αθήνας!
Τιμή μόνο για κινητά

Σπιτι στο κέντρο της Αθήνας!

220 μ από το κατάλυμα
Metaxourgio 2 Person Apartment By Mps
Τιμή μόνο για κινητά

Metaxourgio 2 Person Apartment By Mps

6.0
Ευχάριστο 9 σχόλια
225 μ από το κατάλυμα
USD 42 USD 38
ανά νύχτα
Blue You Apartment - Downtown
Τιμή μόνο για κινητά

Blue You Apartment - Downtown

8.8
Έξοχο 30 σχόλια
357 μ από το κατάλυμα
USD 118 USD 106
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Τζακούζι

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 07:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας0206K13000176000
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi περιλαμβάνουν Καθολικός Καθεδρικός Ναός Αγίου Διονυσίου Αρεοπαγίτη, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi;
      Η τιμή κράτησης στο το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi θα είναι 130€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi περιλαμβάνουν Tα Καραμανλίδικα του Φάνη και Ακροβάτης και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi;
      Όχι, στο το Athens Center Apartment With Private Jacuzzi δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 32 μ².

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Athens Center Apartment With Private Jacuzzi

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο